BME honlap| Telefonkönyv | Oldaltérkép | HU | EN
2019. november 22. péntek   ·   2019/2020 I. félév 12. hete   ·   Ma nincs félfogadás
Hallgatói app
Neptun üzemidő

00:00 – 04:00 rendes üzem

04:00 – 06:00 üzemszünet

06:00 – 24:00 rendes üzem

Az ettől való rendkívüli eltéréseket a hírek között jelentetjük meg.

Munkatársak

Központi Tanulmányi Hivatal

Dr. Szabó Mihály

igazgató

E-mail-cím: szabo.mihaly@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2555

Bujk Béla

igazgatóhelyettes

E-mail-cím: bujk.bela@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2662

Veressné Balogh Beáta

igazgatóhelyettes

E-mail-cím: veress.bea@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2577

Micsu Attiláné

titkárnő

E-mail-cím: micsu.attilane@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2551

Ruszin Rita

titkárnő

E-mail-cím: ruszin.rita@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2571

Ait Vaskó Viktória

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: vasko.viktoria@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4618

Bajkai Mariann

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: bajkai.mariann@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4603

Bulóczky Rita

tanulmányi szakértő

E-mail-cím: rita@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3738

Buza Éva

gazdasági ügyintéző

E-mail-cím: buza.eva@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-4094

Csabay Bálint

ügyvivő szakértő

E-mail-cím: csabay.balint@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4600

Csonka Ágnes

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: csonka.agnes@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4606

Dvorszki Ágnes

tanulmányi szakértő

E-mail-cím: dvorszki.agnes@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3462

Fukker Lászlóné

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: fukker.laszlone@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4616

Gáspár Nóra

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: gaspar.nora@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4604

Hermándy-Berenczné Acsai Gabriella

tanulmányi szakértő

E-mail-cím: hermandy.gabi@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4633

Hliva Erzsébet

gazdasági ügyintéző

E-mail-cím: hliva.erzsebet@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-4090

Kecskés Beáta

dokumentációs munkatárs (oklevélmelléklet)

E-mail-cím: kecskes.beata@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3715

Kiss Tünde

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: kiss.tunde@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4617

Dr. Komócsin Zoltán

ügyvivő szakértő

E-mail-cím: komocsin.zoltan@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2588

Kovács Réka

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: kovacs.reka@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4636

Kunsági László

angol nyelvű képzés tanulmányi szakértője

Telefonszám: 463-2461

Lénártné Kelemen Sarolta

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: kelemen.sarolta@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4634

Márton Gabriella

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: marton.gabriella@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4630

Máté Tímea

tanulmányi ügyintéző

Munkakör: KÖZ

E-mail-cím: mate.timea@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4602

Máté Violetta

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: mate.violetta@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4607

Nagy Margit

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: nagy.margit@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4609

Németh Virág Judit

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: nemeth.virag@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4605

Oraveczné Gyöngyösi Ágnes

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: oraveczne.agnes@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4612

Pélyiné Kiss Éva

tanulmányi ügyintéző

Munkakör: VIK

E-mail-cím: pelyine.eva@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4610

Petrik Bernadett

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: petrik.bernadett@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4611

Pregun Róbertné

tanulmányi ügyintéző

Munkakör: GTK-TTK

E-mail-cím: pregun.robertne@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4615

Rozbora Nikolett

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: rozbora.nikolett@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4613

Szabóné Lup Beatrix

technikai munkatárs

E-mail-cím: lup.beatrix@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-2551

Szebeny-Cirkos Edina

tanulmányi szakértő

E-mail-cím: cirkos.edina@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3463

Szeibert Nikolett

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: szeibert.nikolett@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4635

Szilvásiné Ozsváth Andrea

tanulmányi ügyintéző

E-mail-cím: szilvasine.andrea@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1111/4620

Tóthné Mag Barbara

tanulmányi szakértő

E-mail-cím: mag.barbara@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3728

Veress János

szakértő

E-mail-cím: veress.janos@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-3452

Wappler Teréz Beáta

gazdasági ügyintéző

E-mail-cím: wappler.terez@kth.bme.hu

Telefonszám: 463-1018